Найкращий дитячий одяг за ціною та якістю
Lady 27 November 2018
Найкращий дитячий одяг за ціною та якістю

Рекомендації по вибору дитячого одягу

 

Підбір дитячого одягу - непросте заняття. Якщо доросла людина може легко визначити, що саме викликає дискомфорт, то дитина не завжди може пояснити це батькам. Саме тому варто знати про основні принципи вибору і правила підбору дитячих речей, незалежно від віку малюка.

 

Перше і найголовніше правило полягає в тому, що одяг має бути зроблена тільки з натуральних тканин. Цей принцип є актуальним не тільки для новонароджених, а й для старших діток. Синтетичні матеріали можуть натирати, викликати алергічні реакції, тому намагайтеся купувати моделі з вовни, віскози, шовку, бавовни. Якщо одяг купується для грудничка, віддавайте перевагу фланелі, байку і бавовні. Трикотажні вироби можуть бути, але не в великій кількості, оскільки вони мають грубувату текстуру.

 

Другий принцип відноситься до правильного вибору розміру. Як правило, виробники вказують, для якого зросту і віку виготовлено одяг. Звичайно, краще взяти дитину з собою, тоді труднощів не виникне. Але якщо такої можливості немає, виміряйте зростання малюка і орієнтуйтеся по ньому. Пам'ятайте, що в разі, коли дитина носить памперси, одяг повинен бути на розмір більше. Буває і так, що діти розвиваються швидше, тому керуватися віковими характеристиками не варто. Також можна орієнтуватися на розмірні таблиці, які є в будь-якому інтернет-магазині. Заміряйте окружність голови дитини, довжину рукава і спинки, обхват грудей, стегон і талії.

 

 

Пам'ятайте про потреби дітей

 

Дитячий одяг з Америки має бути максимально зручною і якісною. Сучасні дослідження дозволили детально вивчити питання, що стосуються потреб дітей різного віку, тому сьогодні речі для них шиються за іншим принципом. Важливо пам'ятати про те, що дитяче тіло потребує додаткового захисту, тому одяг повинен бути трохи тепліше, ніж та, яка купується для дорослих.

 

Звертайте увагу на фасон, бажано, щоб в одязі не було грубих швів, великих гачків. Моделі повинні бути простими у використанні, щоб малюк міг без проблем одягнутися самостійно. Складний крій і застібки можуть завести дитину в глухий кут. Одяг повинен легко вдягатися і зніматися, це позбавить від зайвого клопоту і самих батьків. Все кофти, сорочки, сукні повинні мати передні застібки.

 

Віддавайте перевагу вільним і функціональним моделям. Будь-яка дитина багато рухається, а відчуття скутості не піде йому на користь. Формуйте гардероб з взаємозамінних і доповнюють один одного речей. Комбінезони, штани, куртки, джемпери, блузки - все це повинно гармоніювати разом і поєднуватися за матеріалом і відтінкам. Пам'ятайте про те, що синтетичні тканини не дозволять шкірі дихати, і дитина буде постійно потіти. Добре зарекомендували себе змішані тканини.

 

 

Прищеплювати почуття стилю

 

Крім зручності одяг повинен бути красивою. Намагайтеся вибирати речі разом з дитиною, поступово прищеплюючи йому почуття стилю. Уміння вибирати оригінальні речі формується з дитинства і грунтується на тому одязі, яку вибирають батьки. Незважаючи на те, що темні речі набагато практичніше, намагайтеся урізноманітнити гардероб, зробити його більш яскравим, але впадати в крайності теж не варто. У кожного малюка є свій характер і індивідуальність, враховуйте їх, щоб ваша дитина відчував себе ще більш привабливим.

1 2

Поделиться статьей