Продаж квартир в Івано-Франківську
Lady 3 April 2019
Продаж квартир в Івано-Франківську

Етапи покупки квартири Купівля квартири - це довгоочікуване і приємна подія, проте сам процес пов'язаний з деякими труднощами і таїть підводні камені. Купувати квадратні метри можна за допомогою хорошого професійного рієлтора або власними силами. Перший варіант захистить Вас від самостійного залагодження багатьох питань, а другий - дозволить заощадити деяку суму, але не позбавить від широкого фронту роботи.

 

Якщо Ви вирішили все зробити самостійно, розбийте процес на певні етапи, і покупка квартири вже не буде здаватися непосильним завданням. Дошка оголошень про нерухомість в Україні TORRO, за допомогою якої люди знаходять оголошення без посередників та від власників нерухомості, зручний продаж квартир Івано-Франківськ тут https://torro.com.ua.

 

 

З ЧОГО ПОЧАТИ

 

Перший крок - вибір квартири. Потрібно визначити всі параметри: район, кількість кімнат, планування, ціну. Важливо, на якому ринку планується купувати житло - первинному або вторинному. Їх умови істотно розрізняються між собою: за вартістю і видам можливих ризиків, термінів отримання права власності, асортименту пропонованої нерухомості, регламенту оформлення угоди і т. Д. Самі поняття первинного і вторинного ринку (в розмовній мові - первинки і вторинки) відносяться до документів. Так, в першому випадку квартира найчастіше купується у забудовника (юридичної особи) за договором пайової участі (ДДУ). У другому - у приватної особи, тобто житло переходить до нового власника з уже оформленим правом власності. Не менш важливий і спосіб розрахунків: це будуть накопичені кошти або довгострокова позика? Якщо є достатня сума, яку можна негайно перевести другій стороні договору, то проблем не виникає. Але при покупці квартири в іпотеку етап розгляду і отримання кредиту може зайняти від двох тижнів до місяця. Знадобиться узгодити ці терміни з продавцем: чи готовий він стільки чекати?

 

 

ЖИТЛО НА ПЕРВИННОМУ РИНКУ

 

Етапи покупки квартири у забудовника представлені такими діями.

 

Перш за все потрібно вивчити інформацію про будівельні компанії, дізнатися їхню репутацію, почитати відгуки про зданих об'єктах. Це дозволить переконатися в надійності і відповідальності девелопера, уберегтися від ризиків, пов'язаних з довгобудом і виникненням юридичних складнощів. Не полінуйтеся перевірити документацію забудовника на цьому етапі покупки квартири. Згідно з чинним законодавством, девелопери зобов'язані подавати установчі документи, свідоцтва про реєстрацію та постановку на облік в податкові органи, страховий поліс, бухзвіту і висновки аудиторів.

 

Далі можна приступати до пошуків відповідного варіанту житла: термін здачі об'єкта, тип будинку (панельний або цегляний), ремонт під ключ або площа без обробки. На цьому етапі покупки квартири в новобудові в іпотеку буде потрібно дізнатися, які банки співпрацюють з обраним девелопером. Після перевірки надійності забудовника і вибору підходящого житла можна переходити до юридичного оформлення угоди. Найпростіший і безпечний варіант - укладення договору пайової участі. Такий спосіб регламентований законодавством і забезпечує максимальний захист інтересів пайовиків. Коли всі документи будуть оформлені, залишиться дочекатися здачі новобудови і після ремонту заселитися в свою квартиру.

1 2

Поделиться статьей