Терапевтична стоматологія
Lady 28 September 2021
Терапевтична стоматологія

Карієс - це захворювання зубів, яке може розвинутися з безлічі причин. Не завжди це вина поганої гігієни, тому гранично важливо виявити його якомога раніше, щоб не допустити поширення інфекції до нерву і за межі зуба. Сама рання стадія карієсу - стадія плями - часто повністю оборотна, але досвід лікарів показує, що такий карієс частіше виявляється саме на профілактичному огляді, а не самим пацієнтом. Детально тут https://onutchak.com.ua/dentistry/therapeutic-dentistry.

 

Некаріозні захворювання можуть розвиватися з різних причин: надлишок фтору у воді, прийом різних ліків, нераціональна дієта, шкідливі звички, вроджені особливості зубів, прикрі випадковості (при травмах).

 

 

ЛІКУЙТЕ ЗУБИ ВЧАСНО!

 

Хоч би яка була природа описаних ушкоджень зубів, практично всі з них представляють потенційний ризик - рано чи пізно призводять до поразки пульпи (викликають пульпіти), тканин, що оточують корінь зуба (періодонтити), і ранньої втрати зубів, стають джерелом хронічної інфекції в організмі. Пізні стадії карієсу і подальші ускладнення - це не тільки косметичний дефект, а й біль, яка погіршує якість життя!

Звернутися до стоматолога-терапевта потрібно при появі:

  • косметичних дефектів зубів: плям, порожнин, щербинок;
  • гіперчутливості, появі болю (під час прийому їжі, при накусиваніі, нічних нападах).
  • Важливо! Eжегодно проходити профілактичні огляди, домагатися повної санації (лікування) зубів і регулярно проводити професійну гігієну! Так лікар зможе відстежувати стан вашого стоматологічного здоров'я, і ​​ви зможете зберегти власні зуби до глибокої старості.

Здоров'я зубів людей, які регулярно відвідують стоматолога, в 1,8 рази краще ніж при разовому відвідуванні (диспансеризації) і в 3 рази краще, ніж у ігнорують стоматолога.

 

 

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В терапевтичної стоматології

 

Постановка діагнозу завжди проводиться комплексно, стоматологи нашого центру збирають повний анамнез хвороби, призначають всі необхідні аналізи, проводять клінічне і лабораторне обстеження пацієнта.

  1. Інтраоральний рентген-апарат забезпечує високоякісні знімки, завдяки яким стоматологам госпіталю вдається діагностувати навіть приховані дефекти тканин зубів, оцінити здоров'я періодонта (тканин за межами кореня зуба). Мінімальна доза випромінювання дає можливість проводити контрольні рентген-дослідження в процесі лікування і після його завершення, дозволяючи переконатися в якості проведеної роботи.
  2. Мікроскоп (Caps) дозволяє безпомилково орієнтуватися в анатомії складних кореневих каналів в процесі ендодонтичного лікування. Лікування кореневих каналів з використанням мікроскопа в 4 рази ефективніше звичайної терапії.
  3. Апекслокатор забезпечує контрольовану роботу в зубних каналах, повне їх проходження і обробку.
  4. Якісні інструменти фірми NSP дають можливість максимально усунути інфіковані тканини, забезпечити ефективне пломбування зубів.
  5. Лікарський контроль. Під час контролю проведеного лікування стоматологи оцінюють точність пломбування кореневих каналів, прилягання пломб, вивчають відповідність їх прикусу пацієнта, а також естетику.
  6. Після лікування всі пацієнти отримують відповідні рекомендації - від вибору гігієнічних засобів до ідеальних термінів диспансерного спостереження (повторних прийомів). Профілактичні огляди значно знижують ризик розвитку ускладнень!

 

Здоров'я травної, нервової, імунної та багатьох інших систем організму, а також приваблива зовнішність значною мірою залежать від здоров'я зубів. Чи не пропускайте профогляди, при перших же симптомах звертайтеся до стоматологів нашого центру - ми створили всі умови для вашого якнайшвидшого одужання!

date: 28 September 2021

1 2

Поделиться статьей