Авто з Кореї в Україні
Lady 15 January 2022
Авто з Кореї в Україні

Географія корейського автопрому

 

Розвиток автомобілебудування та великий попит на експортну продукцію дозволили відкрити нові заводи з виробництва автомобілів не тільки у Південній Кореї, але й на території низки держав по всьому світу. Сьогодні складальні цехи підприємства Hyundai та KIA розташовані у Китаї, Північній Америці, РФ, Туреччині, Бразилії. У 2006 році концерном KIA відкрито завод у Словаччині. Авто з Кореї в Україні ви можете замовити тут https://bexhilltrading.net/ua/catalog/avto-iz-korei/.

 

Відкриття складальних цехів за кордоном дозволило знизити ціни на якісні автомобільні корейські марки за рахунок оптимізації виробництва.

Представництва компанії відкриті практично у всіх країнах Східної та Західної Європи, в Африці, Азії, на Близькому Сході, у Північній та Південній Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Серед виробників корейських автомобілів, особливо популярних у Росії, слід зазначити марки Hyundai, KIA Motors, Daewoo та SsangYong.

 

 

Hyundai

 

Hyundai – найбільший корейський автомобільний концерн. Філософія компанії знайшла своє відображення у логотипі. На ньому в традиційному для корейського автопрому овалі зображено початкову велику букву назви концерну. Вона уособлює собою двох людей — покупця та виробника, які обмінюються рукостисканням.

Марка Hyundai славиться такими якостями, як:

  • унікальний дизайн;
  • широкий модельний ряд: від малолітражок до позашляховиків;
  • великий вибір компактних моделей кросоверів, оснащених потужним двигуном і які мають високу прохідність;
  • презентабельні авто за доступною ціною.

 

KIA Motors

 

"The Power to Surprise" ("Мистецтво дивувати"). Таким є девіз компанії KIA. Кожна нова модель дивує споживача новими технологіями, не тільки задовольняючи запити споживача, що зростають, а й випереджаючи їх, і тим самим кидаючи виклик своїм конкурентам. KIA Motors входить до складу підрозділів концерну Hyundai.

 

 

Daewoo

 

Автомобілі марки Daewoo відомі у Росії ще з 90-х років минулого століття.

Їх відрізняє насамперед висока якість за дешеву ціну.

Серед інших переваг марки можна відзначити:

  • відповідність усім сучасним стандартам якості;
  • серед бюджетних моделей виробника можна вибрати автомобіль під будь-які запити: від жіночих авто до автомобілів представницького класу;
  • високу безпеку, підтверджену краш-тестами та відгуками водіїв.

 

Назва компанії Daewoo у перекладі означає «Великий Всесвіт», на логотипі зображена лілія, що символізує чистоту та велич.

Улюблені моделі Daewoo після ліквідації виробника урядом Південної Кореї випускаються американським концерном General Motors. Так, що став легендою мініатюрний хетчбек Daewoo Matiz виробляється GM під маркою концерну Chevrolet, що входить до його складу.

date: 15 January 2022

1 2

Поделиться статьей