Фрезер для манікюру і педикюру - незамінна річ
Lady 10 January 2020
Фрезер для манікюру і педикюру - незамінна річ

Апарати для манікюру вже давно перестали бути прерогативою салонів і майстрів нейл-індустрії. Виглядати доглянуто хочеться завжди, а ось навести красу «тут і зараз» іноді не виходить, адже більшість фахівців працюють по запису. У таких ситуаціях на допомогу приходять власні навички та знання по догляду за нігтями. Тому багато дівчат купують спеціальний прилад (фрезер) для видалення кутикули, зняття гелю, зачищення і поліровки, корекції форми. Ти початківець майстер, пройшла курси апаратного манікюру або педикюру, і прийшов час задуматися про покупку фрезера для роботи. Або ж потрібно оптимальний варіант, щоб робити манікюр і педикюр для себе в домашніх умовах. Який апарат вибрати, на що орієнтуватися і які критерії враховувати в процесі покупки? На це та інші запитання відповідаємо далі детально. Заказати таке оборудовання ви можете тут https://master-new.com.ua/ua/manikyur-i-pedikyur/frezery-dlya-manikyura/.

 

Кращий апарат для манікюру і педикюру для домашнього використання Irisk Professional Alpha New П302-15

 

 • потужний - 30 Вт;
 • 35 тис. Оборотів;
 • електронний дисплей;
 • варто 4850-5950 руб.

 

Пристрій очолює рейтинг апаратів для манікюру для домашнього використання завдяки гарній продуктивності і прийнятною ціною. Прилад допоможе підрівняти нерівності нарощених нігтів, відшліфувати проблемні зони, прибрати кутикулу, птеригий, ороговілу шкіру, обробити куточки лунки, загладити тріщини.

 

Прилад продуктивний - 30 Вт досить, щоб обробити нігті на руках і ногах. Ручка не перегрівається при тривалій роботі, оскільки обладнана обдувом моторчика. Щоб її зручно було зберігати в комплекті, передбачена силіконова підставка. Невеликий дисплей показує швидкість роботи. Включати пристрій можна копку на корпусі або ножною педаллю.

Фрезер підходить для користувачів, які в пошуках продуктивної недорогий моделі для використання вдома.

 

 

Відгуки

 

Покупці задоволені співвідношенням ціни і якості в даному апараті. Тут достатньо потужності для виконання різних манікюрних завдань.

 

За:

 

 • комплектується чотирма фрезами;
 • хороша потужність;
 • реверсивне обертання;
 • високошвидкісний;
 • є дисплей.

 

Проти:

 

 • не під силу багатогодинні щоденні навантаження.

 

Краща професійна машинка для манікюру і педикюру Strong 210 / 105L

 

 • потужний - 64 Вт;
 • 35 тис. Оборотів;
 • комплектується сумкою і педаллю;
 • варто 12700-13000 руб.

 

Модель отримала визнання серед професійних майстрів нейл-індустрії, оскільки є продуктивним і надійним інструментом, який відповідає вимогам безпеки і гігієни. Устаткування можна сміливо використовувати для інтенсивної експлуатації і частої роботи. Потужності 65 Вт вистачить, щоб обслуговувати клієнтів цілий день. Робота з фрезером не втомлює руку.

Пластиковий білий корпус з округленими кутами і обтічними формами забезпечує оптимальну вагу в 1,5 кг. На передній панелі розташувався регулятор швидкості (до 35 тис. Об. / Хв). Також в конструкції передбачено 18 отворів для фрез. Збоку присутній тумблер реверсу, кнопка запуску.

 

Модель підійде для користувачів, які готові платити за високу якість, надійність, продуктивність обладнання. Професійний апарат потужний і стійкий до зношування.

 

 

Відгуки

 

Користувачі відзначають, що модель добре справляється з поставленими завданнями. Здатна витримати тривалі і регулярні навантаження без перегріву мотора. Ручка під час обробки нігтьової пластини або шкіри не видає вібрацій, які могли б вплинути на якість роботи.

 

За:

 • система захисту від перегріву двигуна;
 • великий крутний момент;
 • міцний цанговий затиск;
 • роботою ручки можна управляти педаллю.

 

Проти:

 

 • на максимальній швидкості видає неприємний гучний звук;
 • багато підробок під оригінал.

 

Як вибрати апарат для манікюру і педикюру

 

Важливо правильно вибрати хороший прилад, щоб він виправдав очікування в плані продуктивності, був безпечним в роботі, не псував нігтьову пластину. При покупці варто звертати увагу на конкретні технічні характеристики і функціонал пристрою.

 

Як вибрати апарат для манікюру і педикюру:

 

 1. Потужність. Це одна з ключових особливостей, що впливає на продуктивність. При високому показнику прилад витримує великі навантаження, здатний працювати тривалий час безперервно без перегріву і збоїв.
 2. Швидкісний режим. Обчислюється в оборотах, які пристрій може виконати за хвилину. Для кожної роботи існують свої технічні особливості: десь доречна низька швидкість, десь - висока. Необхідно, щоб апарат мав широкий спектр подібних налаштувань. Скільки оборотів краще? Рекомендується не менше 30 тис. Об / хв.
 3. Ручка. Якщо вона буде важкою або дуже легкою, нею буде незручно працювати. Після включення не повинно бути вібрацій, інакше кисть буде сильно втомлюватися. Тому перед покупкою краще потримати ручку і оцінити, наскільки вона зручна. У конструкції має бути присутнім кільце, що фіксує фрезу. Достатньо повернути його і цанга (деталь для затиску) розкриється. Користувач зможе поміняти насадку.

date: 10 January 2020

1 2

Поделиться статьей