Гуртівня ламінату у Львові
Lady 9 June 2021
Гуртівня ламінату у Львові

Ламінат вважається одним з найбільш популярних сучасних типів підлогового покриття. Він застосовується як для обробки житлових, так і офісних приміщень, а так само використовується в якості покриття в різних типах приміщень. Вас може зацiкавити гуртівня ламінату львів.

 

Сучасний ламінат це величезна кількість варіантів вибору, і перед придбанням цього виду покриття для власної квартири завжди виникає досить резонне питання, - як вибрати ламінат для квартири?

Для правильного вибору слід розбиратися хоча б в основних типах ламінату, а так само в ключових характеристиках того, чи іншого виду. Тут почитайте.

В першу чергу необхідно визначитися з загальним дизайном інтер'єру приміщення, виходячи з якого, і слід підбирати тип поверхні ламінату. Сьогодні існують такі різновиди типів поверхонь, які значно відрізняються один від одного не тільки зовнішнім виглядом, але і ціною.

 

 

ПО ТИПУ ПОВЕРХНІ

 

  • Звичайний. Цей тип відрізняється рівною і гладкою поверхнею, на якій видно незначні поглиблення і смужку розташовані рівномірно по всій площині і що імітують зріз дерева тієї, чи іншої породи.
  • Зістарений. Даний тип поверхні прекрасно імітує зріз состаренного дерева.
  • Глянцевий. Цей тип покривається якісним лаком, що мають високий ступінь блиску, завдяки чому поверхня покриття стає глянсовою. Його не рекомендується використовувати в приміщеннях з великим ступенем натурального сонячного освітлення.
  • Текстурний. Покриття з помітним поверхневим рельєфом.
  • Рельєфний. Прекрасно імітує зріз натуральної деревини. Це досягається за допомогою численних нерівностей йдуть уздовж всієї довжини ламінатної дошки.
  • Натуральний. Чудово імітує натуральну деревину покриту лаком. Він може імітувати найбільш цінні сорти деревних порід, при цьому, на поверхні проглядаються навіть невеликі пори притаманні різним породам дерев.
  • Вощений. Найбільш теплий тип поверхні. Імітує зріз дерева. Який підлягав обробці воском.
  • Кантрі. Покриття з великим і плавним рельєфом. Таке покриття дає прекрасну імітацію деревини обробленої вручну.

 

Щоб дізнатися як вибрати ламінат для квартири необхідно враховувати і особливості висвітлення приміщення. Адже в разі помилки і неправильного підбору внутрішнє приміщення може виглядати дуже комфортно, або навпаки вносити надмірний дискомфорт під час перебування в ньому.

 

ПО ТИПУ З'ЄДНАННЯ

 

Ще одна істотна відмінність видів ламінатної дошки полягає в типі її сполуки. Сьогодні різниться два основних типи з'єднання:

  1. Збірно-розбірні замки. Це найбільш міцний тип з'єднання з так званим «подвійним замком». Робота з ними не вимагає відмінної кваліфікації укладальника і особливої ​​підготовки поверхні перед укладанням. Крім цього, міцність і гнучкість замків дозволяє укладати покриття на поверхнях з досить значними перепадами по висоті. Однак такий тип з'єднання є найбільш дорогим, що впливає на загальну вартість покриття.
  2. Замки на засувках. Вимагають ретельної підготовки поверхні. При цьому, цей тип повинен укладатися на поверхню з мінімальними значеннями перепадів висоти. Однак, покриття з цим типом замків є найбільш недорогим, що позначається на загальній вартості ремонту приміщення.

 

 

КЛАС ламінату

 

Прийнята сьогодні класифікація ламінату дозволяє підібрати найбільш оптимальний клас по міцності виходячи з особливостей приміщення. Для квартир підійде ламінат класу 31, або 32, а для квартир з підвищеним навантаженням на підлогу - клас 33, або 34.

Так, що відповідь як вибрати ламінат для квартири лежить на поверхні, - варто лише прислухатися до цих простих, але надзвичайно важливим радам.

date: 9 June 2021

1 2

Поделиться статьей