Користь китайських шампунів
Lady 20 December 2021
Користь китайських шампунів

Основна функція шампуню – позбутися забруднень на волоссі. Це клітини шкіри голови, що відлущилися, сальний секрет і залишки бруду. Неправильно підібраний шампунь може серйозно нашкодити волоссю і шкірі голови, погіршити його зовнішній вигляд. Шампунь Xiaomoxuan - досить гарний. Можете купити його по гарнiй цiнi.

 

 

Особливості вибору шампуню за типом волосся

 

На сучасному косметичному ринку представлена ​​велика кількість варіацій та торгових марок шампунів. Щоб купити відповідний, насамперед, визначтеся з типом волосся. Існують спеціальні медичні тести, що проводяться фахівцями. Але зробити це можна самостійно.

Найпростіше визначити жирне волосся – воно швидко набуває сального блиску, виглядає тьмяним. Мити їх доводиться дуже часто (раз на один-два дні). Сухий тип волосся трохи жорсткуватий, погано розчісується і часто січе. Всі ці фактори слід враховувати під час виборів шампуні.

 

Шампунь для жирного волосся

 

Безумовно, володаркам жирного волосся необхідно звернути увагу на шампуні, розроблені для такого типу волосся. Шампунь повинен бути досить сильним, щоб добре справлятися із сальним жиром та брудом, але при цьому підходити для щоденного користування. Засіб не повинен містити агресивних хімічних компонентів, які змиють весь шкірний жир і сальні залози почнуть працювати ще сильніше.

Чудово, якщо у складі будуть натуральні інгредієнти – м'ята, кора дуба, кропива, шавлія, польовий хвощ. Крім того, у складі цього засобу мають бути антибактеріальні речовини, що сприяють нормалізації роботи сальних залоз.

 

 

Шампунь для сухого типу волосся

 

Власницям сухого та неслухняного волосся також рекомендується купувати шампунь з позначкою «для сухого волосся». Такі засоби у своєму складі повинні мати більше поживних та зволожуючих добавок, які допоможуть відновити та наситити волосся. Тому перед покупкою ретельно вивчіть склад шампуню. Бажано, щоб у ньому були присутні олії, ромашка, календула, мед, пантенол. При цьому основа шампуню не повинна бути агресивною! Про основу шампуню читаємо нижче.

date: 20 December 2021

1 2

Поделиться статьей