Lantale - інтернет-магазин природної косметики
Lady 19 August 2022
Lantale - інтернет-магазин природної косметики

Як вибрати косметичні засоби на основі натуральних компонентів і чим вони відрізняються від звичайних? У всіх нюансах цього тренду вирішили розібратися разом із фахівцями бренду Lantale.com.ua (интернет магазин Ланталь).

 

Як підібрати натуральну косметику?

 

Так само, як і будь-яку іншу, враховуючи потреби та особливості своєї шкіри. Уважно читайте інформацію на упаковці, беріть засоби для вашого типу шкіри. Якщо є проблеми (висипання, алергія, пігментація), проконсультуйтеся перед походом до магазину з лікарем-фахівцем. Натуральну косметику, так само як і звичайну, перед використанням обов'язково треба протестувати на ділянці тіла з чутливою шкірою і лише потім наносити на все обличчя або тіло.

Чи може натуральна косметика викликати алергію?

Так, як і будь-яка інша, якщо у вас є алергія на якийсь із компонентів.

Чи буває натуральна декоративна косметика (не лише доглядова)?

Так буває. Дедалі більше брендів починають виробляти натуральну косметику, зокрема декоративну.

 

 

ТОП-7 працюючих компонентів у натуральній косметиці:

 

1. Рослинні олії, багаті на незамінні поліненасичені жирні кислоти. Завдяки своєму складу підтримують захисний бар'єр та живлення шкіри. Прикладом є олії аргани, жожоба, коноплі, льону, оливи, чорної смородини, примули вечірньої.

 

2. Екстракти з підвищеною антиоксидантною активністю – розмарин та зелений чай. Під впливом повітря та несприятливих факторів навколишнього середовища шкіра зазнає окислювального стресу: руйнуються зв'язки всередині клітин, і починається процес старіння. У листі зеленого чаю та розмарину міститься безліч протиокислювальних поліфенолів, які захищають від сонячних пошкоджень та блокують ензими, що руйнують колаген та еластин.

 

3. Натуральні ефірні олії. Є висококонцентрованими біологічно активними речовинами. Ефективність ефірних олій забезпечується їх біодоступністю – здатністю глибоко проникати у шкіру, безпосередньо впливати різні шари клітини, кровоносні капіляри, внутрішньоклітинний обмін речовин. Саме тому ефірні олії сприяють усуненню функціональних порушень («несвіжий» колір обличчя, пігментація, акне, жирний блиск), допомагають при місцевих порушеннях (запалення, набряки), мають потужну бактерицидну дію.

 

4. Вітамін F (входить до складу тригліцеридів рослинних олій). Отримують його шляхом ферментативної переетерифікації олії льону. Це комплекс омега-кислот – лінолева (омега-6) та ліноленова (омега-3). Завдяки «спорідненості» з ліпідним шаром клітинної мембрани, вітамін F підтримує правильну проникність ліпідного бар'єру шкіри, регулює рівень зволоженості шкіри, бере участь у транспорті поживних компонентів на внутрішньоклітинному рівні.

 

5. Інулін (одержують шляхом екстрагування із попередньо стабілізованої рослинної сировини – кореня цикорію), з наступною кристалізацією та висушуванням). Рослинний пребіотик, що відновлює місцевий імунітет та здоровий мікробіом шкіри; живить шкіру корисними речовинами; зменшує запалення, робить шкіру м'якшою та ніжнішою (ідеально підходить для дитячої косметики).

 

 

6. Вітамін B3 (інакше його називають Вітамін РР – міститься у листі зеленого чаю. Одержують шляхом екстрагування листя зеленого чаю). Унікальний компонент, що покращує стан будь-якого типу шкіри. Проникає у клітини зрілої шкіри, збільшує вироблення власного колагену, рівня, виробленого клітинами молодої шкіри. Також науково доведено, що він покращує мікроциркуляцію в шкірі, а також збільшує пружність тканин, перешкоджає гіперпігментації і нейтралізує почервоніння, має протизапальну дію.

 

7. Протеїни пшениці. Амінокислоти, з яких складаються протеїни пшениці, схожі з людськими, що формують нашу шкіру та волосся. Тому пшеничні протеїни відмінно засвоюються епідермісом, стимулюють оновлення і відновлення, впливають на пошкоджене волосся, так як білкам легше проникнути в їх структуру і впливати на них зсередини. Протеїни надають волоссю блиск і гнучкість, запобігають ламкості і потовщують його.

date: 19 August 2022

1 2

Поделиться статьей