Модульні картини Ekartina
Lady 16 February 2022
Модульні картини Ekartina

Неповторний стиль та оригінальність привнесуть модульні картини тут в інтер'єрі. Ці декоративні елементи, що не вимагають надмірних витрат, можна підібрати для будь-якої кімнати і колірної схеми. Про особливості підбору та переваги модульних інсталяцій докладно та наочно описано в даному огляді.

 

 

ЩО З СЕБЕ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ МОДУЛЬНІ КАРТИНИ

 

Напевно, багато хто асоціює даний вид оформлення зі звичайними картинами в рамках, розташованими поруч і мають схожу тематику. Чи це так насправді?

Модульна картина – це зображення, надруковані на високоякісному полотні та розділене на окремі фрагменти. На відміну від зібраних рядом кількох звичайних картин, модульна є єдиною сегментованою композицією. Тому друга назва таких картин сегментовані.

Виділяючись оригінальністю, це нестандартне дизайнерське рішення ідеально підходить для багатьох інтер'єрів. Підібрані по кольоровій гамі модулі вписуватимуться в обстановку, доповнюватимуть її та надаватиму завершеності концепції. А сегментування додасть динаміки і зробить композицію більш виразною.

Кількість модулів залежно від реалізації може бути різною:

  • Дві частини – диптих.
  • Три – триптих.
  • П'ять – поліптих.

 

Модульні картини не обрамляють у рами чи багети. Це виправдано ілюзією переходу сюжету від одного полотна до іншого. Форми сегментів виділяються різноманітністю розмірів, симетричністю чи асиметричністю, статичністю чи динамічністю.

 

 

АНАЛОГІЇ З ІСТОРІЇ

 

У середньовічному церковному живописі композиції, що з кількох ікон, були рідкістю. При цьому основна частина оздоблювалася меншими за розміром іконами. Залежно від кількості елементів, ці композиції називалися «диптих», «триптих» або «поліптих». Ці визначення застосовані у термінології сучасних модульних картин.

Більш сучасні приклади модульних картин простежуються в ідеях живопису кубізму та дизайн інтер'єрів у стилі мінімалізм середини ΧΧ століття. Основне завдання кубізму - конструювання об'ємних форм на площині за допомогою комбінацій геометричних фігур. Завдання ж мінімалізму - уникнення розкоші та витонченості, наповнення простору предметами строгих геометричних форм без зайвого оздоблення та прикрас. Тенденція простоти у разі відмінно підкреслювалася плакатами і картинами без рам.

Поступово розглянуті ідеї у живописі та оформленні різних епох трансформувалися в оригінальний та простий варіант декору сучасності – модульні картини.

 

Источник https://ekartina.com

date: 16 February 2022

1 2

Поделиться статьей