Навіщо потрібен SEO копірайтинг
Lady 28 June 2020
Навіщо потрібен SEO копірайтинг

А дійсно, навіщо це потрібно? Чи є seo-копірайтинг необхідною частиною розвитку бізнесу в інтернеті, просування сайтів або він, все-таки, зайва ланка, годівниця для різнорідної братії писак, яких розвелося у всесвітній мережі предостатньо? Може бути саме вони і підтримують думку про те, що seo копірайтінг необхідний, хоча в дійсності можна обійтися без цієї «розкоші»? А якщо вас цікавить SEO копірайтинг для розкрутки бренду, переходите за посиланням SEO копірайтинг для розкрутки бренду.

 

Але, давайте уявимо собі гіпотетичну ситуацію, нехай наочний приклад допоможе побачити, наскільки seo-копірайтинг важливий. Припустимо ваш ресурс, через який ви рекламуєте свої послуги або товари потрапив до п'ятірки лідерів видачі в пошуковій системі, за допомогою seo копірайтингу або без, поки не важливо, тобто він на самому верху. І ось потенційний клієнт, покупець відкриває не тільки ваш сайт, але відразу п'ять або шість, припустимо, він такий допитливий, і бажає порівняти якість пропонованих послуг або товарів в різних фірмах, одна з яких ваша.

 

 

І ось тут-то seo копірайтінг себе повинен проявити, якщо від нього є, хоч якийсь толк. Відвідувач сайтів, може побачити на різних ресурсах однакові, нецікаві тексти, зазивательно просять звернутися саме сюди за покупкою або послугою, використовуючи стандартний набір фраз, які набили оскому. Seo копірайтинг до таких сайтів не має ніякого відношення. Чим же відрізнятиметься ваш ресурс, якщо, при його розробці вами був замовлений seo копірайтінг? По-перше, заголовок буде давати чітку, але оригінально оформлений сигнал відвідувачеві - «тут є те, що ти шукаєш». По-друге, seo копірайтінг враховує, що сьогодні читач не налаштований на поглиблене дослідження довгих есе, тому важливі слова і уривки будуть виділені жирним текстом. По-третє, seo копірайтінг це, по суті, вміння виділити головне і зробити його помітним, як для пошукових систем, так і для читача тексту, тому найважливіші характеристики вашої послуги або товару будуть оформлені у вигляді маркованого списку. Ось що може зробити seo копірайтінг для того, щоб відвідувач вашого ресурсу з вдячністю в серці подумав: «Тут дійсно є те, що я шукав».

 

Отже, seo копірайтінг готує такі тексти, які перетворюють потенційного покупця в реального. Але перш ніж це сталося, seo копірайтінг вирішив ще одну важливу задачу, без якої неможливо було б залучити відвідувачів на сайт. Seo копірайтинг створив текст, оптимізований під певні запити пошукової системи, завдяки чому сайт виявився у п'ятірці лідерів під час видачі.

 

 

Seo копірайтинг виконав свої завдання, якщо відвідувач знайшов ваш сайт, якщо відвідувач легко знайшов на сторінці ресурсу необхідну інформацію, якщо потім він зробив замовлення. Ось для чого потрібен seo копірайтінг. Чи будите ви замовляти seo копірайтінг для просування сайту або вирішите обійтися своїми силами, вирішувати вам.

date: 28 June 2020

1 2

Поделиться статьей