Обкладинки
Lady 11 September 2020
Обкладинки

Подивимося правді в очі: відмінний текст і небанальний сюжет - це ще не все, що потрібно, щоб продати вашу книгу. Люди часто приймають рішення, ґрунтуючись на візуальної інформації. Обкладинка вашої книги повинна бути гарною, а ще краще - карколомної. А якщо вас цiаквить Обкладинки для зошитів, підручників, переходьте на сайт www.chaspik.ua. Ось 12 головних правил і принципів створення обкладинки, яка представить вашу книгу в кращому світлі і допоможе їй знайти читача:

1. Читач дуже часто приймає рішення про купівлю або не-покупці книги в залежності від обкладинки. Деякі дослідження показують, що обкладинка іноді виявляється важливіше теми або імені автора.

2. Обкладинка - паспорт книги, вона повинна повідомляти про книгу все найважливіше з одного погляду.

Інтернет магазин канцтоварів для школи, дому, офісу

3. Назва книги має бути читабельним. Це найголовніше. Красивенький шрифт - справа десята. Спосіб, яким часто перевіряють читаність заголовка, - зменшити обкладинку до трьох сантиметрів по вертикалі і подивитися, читаються чи літери. Якщо немає, заголовок пробують зробити контрастним щодо кольору обкладинки або прибирають картинку, поклавши букви на білому фоні. Способів виправити становище безліч, і професійний книжковий дизайнер володіє ними всіма.

4. Найкраще на обкладинці працює професійне фото, - не надто банальне і добре чіпляють погляд. Дизайнер може попросити у автора приватне архівне фото (якщо таке рішення підходить за змістом), звернутися до фотографам або фотобанкам. Спеціальна мальована ілюстрація - дорожче, але ще краще.

5. Від обкладинки найчастіше залежить враження, яке книга залишить у читача. Навіть після того, як він прочитає текст.

6. Найчастіше дизайнери намагаються не використовувати більше трьох кольорів в одній обкладинці (виключення вимагають дуже обережного професійного підходу). Крім того, основні кольори (просто синій, просто червоний, просто зелений) дуже зобов'язують. Найчастіше дизайнери підбирають неочевидні і не надто кричущі відтінки.

7. Якщо ви при створенні книги вагаєтесь між двома варіантами обкладинки, - більш складним і більш простим, - вибирайте більш простий. Чи не прогадаєте.

8. «Прикольний шрифт» робить обкладинку унікальною тільки в унікальних випадках. Найчастіше результат виходить претензійною. Хороший дизайнер навіть з широко вживаним шрифтом може побудувати розумне і незвичайне візуальне рішення - і при цьому назва книги і ім'я автора будуть відмінно читатися. Обкладинка, на якій нічого не можна розібрати - це не обкладинка, а арт-об'єкт.

9. Хороші дизайнери не бояться пустого простору - завжди краще залишити більше фону, ніж забивати вільне місце буквами або орнаментом. З двох варіантів, - більш «повного» або більш «порожнього» - безпечніше вибрати «порожній».

10. Враження про книгу, яка обкладинка виробляє на читача, важливіше, ніж її «краса» або «креативність».

11. Створити обкладинку книги - це мистецтво: вона повинна одночасно залучати очей правильного читача, продавати книгу і, звичайно, відповідати їй за змістом, відображаючи і доповнюючи зміст тексту. Якщо ви можете довірити її створення професіоналу - ви отримуєте сто очок фори.

date: 11 September 2020

1 2

Поделиться статьей