Основні вимоги до операційних столів
Lady 12 September 2022
Основні вимоги до операційних столів

Оперативне втручання для проведення хірургічних маніпуляцій потребує застосування спеціального обладнання та пристроїв, оскільки саме так можна розраховувати на якість, безпеку та акуратність проведення всіх маніпуляцій. І саме тому підбирати оперативні столи для облаштування повноцінного оперблоку вимагають до себе уважного відношення під час виборів. Виробництво зараз дуже розвинене, тому надаються різні пристрої залежно від розміру, способу облаштування, технічного оснащення тощо. Додатково є спеціальні стандарти та норми, які обов'язково варто взяти до уваги при виборі операційного столу для отримання надійності та зручності технічного плану. В компанії Харвінд можна вивчити асортимент такого обладнання.

 

 

Важливість операційного столу високої якості

 

Операційні столи під час роботи піддаються великим навантаженням, тому важливо правильно продумати його вагові можливості, конструкцію, підібрати матеріали для виготовлення тощо. Важливо те, що до операційного столу можуть застосовуватися різноманітні доповнення спеціально для створення загальної практичності та зручності при використанні.

 

Справа в тому, що умовно асортимент операційних столів поділений на різні категорії за окремими параметрами для більш простого вибору:

  1. За способом монтажу стаціонарні та мобільні.
  2. За функціональними параметрами загальнохірургічні чи універсальні, спеціальні залежно від способу застосування.
  3. По виду технічного оснащення та приводу, оскільки є механічні, ручні, автоматичні та інші пристрої.
  4. За наявністю чи відсутності здатності пропускати рентгенівські промені.

Правильно обране обладнання дозволяє отримати широкі технічні та функціональні параметри.

 

 

Основні вимоги та правила вибору

 

При виборі операційного столу обов'язково варто враховувати конструкційні особливості, спосіб облаштування будинку, його основні робочі та технічні параметри. Також варто враховувати матеріал виготовлення, щоб не стикатися з проблемами в обслуговуванні. Справа в тому, що сучасні варіанти обладнання для операційного блоку відповідають усім вимогам, але обов'язково варто звернути увагу на послуги професіоналів такої справи. Правильно обране обладнання для оперативного блоку – це гарантія його практичного та надійного застосування у подальшому.

date: 12 September 2022

1 2

Поделиться статьей