Переваги автомобіля Хонда Джаз
Lady 15 September 2022
Переваги автомобіля Хонда Джаз

Honda Jazz завжди вирізнялася серед найпопулярніших автомобілів у своїй категорії. У цього японського автомобіля є багато особливостей, які спонукають його ставитися на межі сегментів B і C. Відносно дорогий, як новий, через багато років може стати цікавою пропозицією серед автомобілів. Купити Хонда Джаз можна у нас на сайті.

 

 

Honda Jazz завжди вирізнялася серед найпопулярніших автомобілів у своїй категорії. Цей японський автомобіль має багато особливостей, які ставлять його на межу сегментів B і C. Відносно дорогий, як новий, через багато років він може стати цікавою пропозицією серед старих автомобілів. У нашому посібнику ми представляємо третє покоління цього автомобіля.

Перша Honda Jazz з'явилася на ринку у 1981 році. Цей тридверний хетчбек із круглими фарами випускався 5 років. Автомобіль не був популярним у Польщі. Після 1986 року Jazz зник із пропозиції Honda на багато років. Лише у 2001 році назва була реактивована у міському 5-дверному хетчбеку (2-го покоління), що випускався 7 років.

 

Автомобіль набув популярності, у тому числі й на польському ринку. Його цінували за надійність та неперевершену в сегменті місткість салону. У 2008 році модель була оновлена (3-е покоління). У пропозиції японського виробника це покоління підтримувалося сім років поспіль. На даний момент, коли його наступник продається в автосалонах, ми перевіряємо, чи є уживаний Jazz гарною ідеєю і кому варто розглянути такий автомобіль.

Honda Jazz завжди вирізнялася серед найпопулярніших автомобілів у своїй категорії. Цей японський автомобіль має багато особливостей, які ставлять його на межу сегментів B і C. Відносно дорогий, як новий, через багато років він може стати цікавою пропозицією серед старих автомобілів.

 

 

Інтер'єр автомобіля

 

Маючи розміри (залежно від року випуску) 3985 або 4100 мм, Jazz є одним із найпростіших автомобілів у своєму сегменті. З багажним відділенням мінімальної місткістю 335 літрів його можна використовувати для коротких поїздок вчотирьох. Завдяки подвійній підлозі, яка присутня в деяких примірниках, багажник можна збільшити ще на 42 або 64 літри, і тоді він потрапляє в місця, що займають компактвени. Максимальна місткість багажного відділення становить 883 літри - при повністю складених сидіннях, рахуючи до нижньої кромки вікон.

 

Місткість автомобіля додатково збільшена за рахунок встановленої в Jaz системи Magic Seats, яка дозволяє піднімати подушку заднього сидіння, полегшуючи перевезення довгомірних предметів. Усередині також багато місця. На «Джазі» комфортно їдуть чотири особи, що не так помітно серед конкурентів.

 

Підбиваючи підсумок - Jazz не розчарує очікувань тих, хто шукає автомобіль B-сегмента, і є шанс, що за багатьма параметрами перевершить їх. Це міцна безвідмовна конструкція, на яку можна покластися довгі роки.

date: 15 September 2022

1 2

Поделиться статьей