Переваги перукарських ножиць Katachi
Lady 13 January 2023
Переваги перукарських ножиць Katachi

Як вибрати ножиці для стрижки волосся в домашніх умовах? Питання несподівано непросте. У Мережі повно посібників для професійних перукарів, які обирають робочий інструмент для себе. Але в них інші потреби – та інші правила для вибору ножиць.

А ось як вибрати ножиці молодої матері, яка сама стриже своїх дітей? Чи самостійному чоловікові, який звик все робити своїми руками – а зараз хоче підібрати гідний інструмент для стрижки?

 

Сьогодні ми розберемося у цьому.

 

 

Вибір ножиць для самостійної стрижки – головне правило

 

У принципі, основні правила вибору ножиць для аматорської стрижки в домашніх умовах - досить схожі на правила вибору ножиць для перукарів-початківців. Радимо вам замовити ножиці перукарські Katachi.

Але важливо ось що: є подібності у виборі ножиць для професіонала-початківця і для любителя - але є і відмінності.

 

У чому головна відмінність, що визначає всі інші?

 

  1. Професіонал-початківець не завжди буде користуватися одними ножицями. Коли він почне рости в майстерності, у нього з'являться окремі ножиці для довгого та об'ємного волосся, окремі – для тонкої роботи, і так далі.
  2. Аматор, який купує ножиці для стрижки будинку, зазвичай купує одні-єдині ножиці. Значить, ці ножиці мають бути універсальними.

Ось – різниця. Для професіонала повністю універсальних ножиць просто не може бути. Для любителя – навпаки, потрібна максимально універсальна модель.

 

Яке заточування ножиць вибрати для стрижки своїми руками?

 

Для професіоналів-початківців це питання звучить по-іншому - їм належить розібратися в тому, яке заточування краще підходить для якого елемента зачіски. Тут дуже багато тонкощів - і багато залежить від персональних переваг. У результаті, знову ж таки, їм доведеться чергувати леза, обираючи те, що краще підходить для конкретних обставин.

 

Що робити людині, яка має намір зайнятися стрижкою своїми руками? Тут є два варіанти.

  1. Можна віддати перевагу прості прямі леза, заточені під кутом 30-40 градусів. Так ви точно не помилитеся. Технічно такими ножицями можна робити все, що завгодно – тільки не все це буде ідеально зручно робити. Втім, адже вам не перукарський салон відкривати, вірно?
  2. А можна вибрати сучасніший варіант - так звані хвилясті леза. Вони ж – пилкоподібні. Страшно звучить, правда? Але не варто лякатися - за фактом йдеться просто про мікронасічення, нанесене на лезо. Такі маленькі, ледь помітні зубчики. Навіщо це потрібно? Справа в тому, що така насічка не дає волоссю зісковзувати, робить стрижку більш рівною. Ці ножиці цілком підходять для класичної стрижки на гребінці. Плюс до того - такі леза набагато довше залишаються гострими порівняно з лезами класичного заточування.

 

Вибір тут – довільний. Другий варіант – ближче до професійного. Зате перший – безпрограшний.

А ось інші вигнуті, хонінговані та конвекційні леза – залишимо професіоналам.

date: 13 January 2023

1 2

Поделиться статьей