Препарати для планування вагітності і для поліпшення жіночої фертильності
Lady 9 June 2021
Препарати для планування вагітності і для поліпшення жіночої фертильності

Підвищення фертильності, або як збільшити шанси на вагітність

 

Багато жінок мріють про дитину, але, на жаль, втілити своє бажання в життя вдається не всім. За статистикою, 15% сімейних пар стикаються з труднощами при зачатті і в половині випадків причиною виступає знижена фертильність жінки, тобто нездатність жіночого організму до зачаття і дітородіння. Це досить серйозний фактор, що впливає на можливість зачаття. Сучасна медицина пропонує різні препарати, що сприяють підвищенню фертильності у жінок і відновленню дітородної функції. Одним з них є FertilCare. Його прийом в поєднанні з комплексом спеціальних заходів значно збільшує можливість зачаття. Детально тут Babystart.in.ua.

 

 

Як підвищити фертильність?

 

Зниження репродуктивної здатності у жінок може бути пов'язано із захворюваннями, що впливають на овуляцію і стан матки, запальними процесами тазових органів, інфекціями статевих шляхів. В цьому випадку необхідно медичне лікування. Якщо ж визначити причину зниження дітородної функції складно або ви хочете збільшити свої шанси завагітніти після проходження курсу лікування, вам допоможуть препарати для підвищення фертильності у жінок. Як не можна краще для таких цілей підійде FertilCare. Це дієвий і безпечний препарат, в якому містяться вітаміни і мінерали, а також амінокислоти та рослинні екстракти, необхідні для повноцінної роботи жіночої репродуктивної системи.

Вітаміни для підвищення фертильності у жінок рекомендується приймати також після 30 років, так як в цьому віці вже скорочується число яйцеклітин і знижується рівень гормонів.

 

Відновлення фертильності, крім регулярного прийому корисних речовин, вимагає здорового способу життя.

Корисні звички, які збільшать шанси на вагітність:

  1. Вживайте більше лужної їжі (фрукти, за винятком цитрусових, овочі, трави), що дозволить створити оптимальне середовище для зачаття.
  2. Відмовтеся від сигарет і алкоголю.
  3. Слідкуйте за вагою - як надлишкова, так і недостатня маса тіла можуть спровокувати безпліддя.
  4. Уникайте стресів, більше гуляйте і займайтеся спортом.

 

 

ФертилВумен плюс - засіб для поліпшення фертильності

 

У Росії коефіцієнт фертильності жінок, тобто кількість народжених дітей на одну жінку, становить приблизно 1,4. Це дуже скромне значення, проте підвищити його цілком реально. Важливу роль в підвищенні і відновленні фертильності може зіграти саме препарат ФертилВумен. Вміщені в ньому корисні речовини допоможуть створити оптимальні умови для настання бажаної вагітності.

ФертилВумен - це не просто вітамінний комплекс, це шанс завагітніти і дати початок нового життя. Не пропустіть його!

date: 9 June 2021

1 2

Поделиться статьей