Професійна косметика та все для догляду за обличчям та тілом
Lady 12 September 2022
Професійна косметика та все для догляду за обличчям та тілом

У косметологічних кабінетах та салонах краси використовуються засоби з вау-ефектом, що перетворюють шкіру. Подібного результату можна досягти не виходячи з дому, за допомогою аптечної косметики. Пропонуємо топові бренди професійної косметики для обличчя, які забезпечують салонний догляд у домашніх умовах. Професійна косметика та все для догляду за обличчям та тілом по гарному ціннику продається тут https://sisters.co.ua/ru.

 

 

Особливості професійної косметики для обличчя

 

Перш ніж перейти до огляду марок професійної косметики для обличчя, дізнаємося чим вона відрізняється від продуктів мас-маркету. Основні особливості:

  1. Висока концентрація діючих речовин;
  2. Інноваційні формули, розроблені під контролем дерматологів;
  3. використання інгредієнтів з доведеним терапевтичним ефектом;
  4. Багатоступінчасті дерматологічні тестування та випробування на добровольцях;
  5. Виражений ефект корекції недоліків;
  6. курсове застосування для лікування певної проблеми;
  7. Накопичувальний ефект.

 

У порівнянні з косметикою широкого споживання засоби брендів професійного догляду для особи мають доведену ефективність у боротьбі з дефектами та недосконалістю шкіри.

 

Топ брендів професійної та аптечної косметики для обличчя

 

Приступимо до огляду брендів професійної косметики для обличчя 2022 року. До топу включені перевірені марки, рекомендовані дерматологами.

 

Vichy

 

У топ професійної косметики для обличчя заслужено входить Vichy, бренд із французьким походженням. Місія марки – створювати засоби для чутливої ​​шкіри. Ключовим інгредієнтом косметики Vichy є мінеральна вода із власних термальних джерел, збагачена вітамінами та мінералами.

У всіх рейтингах професійної косметики для обличчя бренд займає гідні позиції завдяки медичній базі та науково-дослідному підходу, що супроводжує створення кожного нового засобу. Сьогодні Vichy випускає продукти для боротьби з різними недосконалостями шкіри: зморшками, пігментацією, зневодненістю, втратою еластичності та іншими середнім ціновим сегментом.

 

 

La Roche-Posay

 

Серед брендів професійної косметики для догляду La Roche-Posay спеціалізується на створенні якісних засобів для відновлення мікробіома шкіри. Компанія співпрацює з дерматологами на кожному етапі виробництва, що дає змогу створити максимально ефективні формули з оптимальною концентрацією інгредієнтів.

La Roche-Posay входить до рейтингу найкращої професійної косметики для обличчя, тому що бореться не тільки з дефектами шкіри, але й із захворюваннями: себорейним дерматитом, розацеа, куперозом, атопічним дерматитом.

date: 12 September 2022

1 2

Поделиться статьей