Реп'яхова олія в барберській справі
Lady 3 May 2023
Реп'яхова олія в барберській справі

Кожен з нас мріє про слухняне, красиве, здорове і м'яке волосся. Борода не є винятком, оскільки вона є для чоловіка приводом гордості. За нею має бути відповідний та правильний догляд, регулярні відвідування барбершопів та інше. У деяких можуть скластися труднощі з самим процесом догляду, або просто завадить ліньки зробити свою справу. Думаю, що в таких випадках, починаються запити в інтернет: "як швидко і легко досягти результату". Навряд чи є чоловік, який жодного разу не цікавився таким препаратом, як міноксидил. Міноксидил покращує ріст волосся, тобто прискорює процес. Але навряд чи він буде доречним у певних ситуаціях.

Наша сьогоднішня стаття буде спрямована на знайомство з таким засобом, як реп'яхову олію. Майстри барбершопа "Цирульник" працюють з ним давно і знають про нього все, так що влаштовуйтесь зручніше і діставайте свої блокноти.

Вплив реп'яхової олії на бороду

Погодьтеся, що ставши на шлях відрощування бороди - вам буде не легко, а часом можуть опуститися руки. Тут варто запастися терпінням, витривалістю, витримкою та вірою у найкращий результат.

 

Основною проблемою, через яку чоловік стає на цей шлях — раннє облисіння та повільне зростання волосся. Більшість обирають такий бік, щоб залишатися з проблемою до кінця життя і не копатися в ньому. А ось хтось починає вперто шукати рішення, намагатися, часом навіть проводити будь-які експерименти.

 

Давайте трохи повернемося до того моменту, де ми згадали препарат “міноксидил”. Даний засіб має судинорозширювальний ефект, прискорюючи ріст і кровообіг до волосяних цибулин. Як результат — волосся росте швидше.

 

Препарат доступний майже на всіх ринках. Але варто обговорити негативні сторони:

  1. Міноксидил не підходить для щоденного застосування.
  2. Дозування необхідно підібрати до кожного індивідуально.
  3. Перед застосуванням слід проконсультуватися з трихологом.

 

Є ще варіант – пересадка волосся. Правда ... цей варіант не під силу кожному, тому що звучить це жахливо і підриває у багатьох гординю. Залишається метод з реп'яховим маслом, давайте обговоримо його.

 

Характеристики реп'яхової олії

 

Реп'яхову олію має багато корисних і натуральних якостей. До таких якостей відносяться:

  1. Вітамінний склад: група А, В, С мають зволожуючий і зміцнюючий ефект.
  2. Інуліновий компонент живить волосяні фолікули.
  3. Стеаринова кислота, що знижує негативний вплив на бороду.
  4. Склад із мікроелементів, що сприяє правильному зростанню волосся.

 

В результаті після використання реп'яхової олії, ви отримаєте прискорене зростання волосся, яке виглядатиме красивим, здоровим і доглянутим. Також, вищеперелічені особливості олії сприяють зниженню дратівливості, знижують сухість шкіри, коросту та інше.

 

Єдиний недолік у тому, що реп'яхову олію важко змити з волосся через хімічний склад. На волосяних фолікулах утворюється плівка, що стійко тримається і не змивається.

 

Правила застосування реп'яхової олії

 

Давайте ближче розберемося з правилами правильного застосування реп'яхової олії, щоб досягти якісного результату.

  1. Найкраще зробити догляд за бородою у вигляді компресу.
  2. Реп'яхову олію слід підігріти до 60 градусів.
  3. Добре розпарити шкіру обличчя, прийнявши душ.
  4. Масажними рухами наносити олію на бороду.
  5. Після цього укутати бороду рушником і потримати кілька годин.
  6. Якщо ви хочете зробити маску, а не компрес, то олію краще підігрівати до 30 градусів. Маску варто робити кілька разів на тиждень.
  7. Масаж бороди гребінцем, за допомогою підігрітої олії краще проводити два або три рази на тиждень.

 

До складу реп'яхової олії входить і червоний перець. Червоний перець є добрим подразником для волосяних фолікулів, які знаходяться у фазі сну.

 

Щоб зробити маску в домашніх умовах: потрібно перемішати пару столових ложок реп'яхової олії, ложку касторової олії та трохи червоного перцю. Все добре перемішати та нанести на бороду.

 

Будьте обережні із застосуванням червоного перцю, тому що при неправильному догляді можна отримати опік. Будьте обережні та пильні, особливо при часі тримання маски або компресу.

date: 3 May 2023

1 2

Поделиться статьей