Що таке гідропілінг чи вакуумна чистка обличчя Hydrafacial
Lady 31 January 2023
Що таке гідропілінг чи вакуумна чистка обличчя Hydrafacial

Для догляду за обличчям були розроблені найрізноманітніші технології, адже навіть очистити його в домашніх умовах – зовсім не просто. Звісно, щоб позбавитись від бруду та залишків макіяжу можна скористатися засобом для вмивання, але ніякий тонік не зможе прибрати бруд, що забився глибоко в пори. З цим зовсім неможливо впоратися без апаратної чистки. HydraFacial – ефективна й нетравматична процедура, яка дозволяє наситити шкіру сироватками та ефективно очистити її.

Апаратна методика, що використовується для гігієни шкіри, гарантує отримання помітного результату вже після першого сеансу. Чи безпечна вона? Так! І це підтверджено FDA. Ексклюзивна ідея була реалізована таким чином, щоб вирішувати косметологічні проблеми не залежно від рівня їх складності. В процесі косметолог використовує одноразові насадки, які делікатно оброблюють покрив, не пошкоджуючи його, тож дана процедура не передбачає наявності реабілітаційного періоду. Це варто назвати однією з переваг даної методики, що так приваблює клієнток косметологічної клініки, адже вони можуть одразу після процедури вийти з кабінету та зайнятись власними справами.

 

Кому вакуумний гідропілінг принесе найбільше користі

 

Дослідження довели, що апаратна чистка обличчя HydraFacial буде корисним для людини в будь-якому віці. Окрім цього, варто врахувати, що процедура дасть бажаний ефект для сухої, жирної так і для комбінованої шкіри. І звісно, вона гарно підійде для догляду за нормальною шкірою. Нескладні та безболісні маніпуляції відмінно позбавляють:

  • від чорних цяток;
  • від гіперкератозу та незапальних пустул;
  • від тьмяності шкіри;
  • від перших ознак старіння.

 

Процедура допомагає не лише ліквідувати наявні естетичні недоліки, буде їх відмінною профілактикою. Шкіра стане свіжою та доглянутою. Вакуумний гідропілінг може проводиться курсами, що зазвичай складаються з 5-10 процедур, та іноді достатньо навіть одного сеансу. Кількість візитів до косметолога варіює в залежності від стану шкіри та її потреб.

 

Маніпуляції спеціаліста в більшості випадків гарно переносяться шкірою, однак вони не рекомендовані при наявності герпесу, псоріазу чи атопічного дерматиту в стадії загострення. Не варто звертатися до косметолога й при наявності ГРВІ чи опіків у зоні обробки. В будь-якому разі, перед виконанням HydraFacial слід проконсультуватися та пройти огляд у лікаря. Це дозволить впевнитись у відсутності протипоказань та зробити вакуумну чистку максимально ефективною.

date: 31 January 2023

1 2

Поделиться статьей