Вишиванки для всієї сім'ї
Lady 29 November 2019
Вишиванки для всієї сім'ї

Як вибрати вишиванку - питання не таке просте, як здається. Але перш ніж на нього відповісти, давайте розберемося, навіщо взагалі нам потрібна вишиванка.

 

Вишиванка давно вийшла з тісних рамок традиційного національного одягу, яку надягають лише на сімейні свята. Більш того, вишиванка успішно вийшла за межі України. В українських вишиванках позують світові зірки моди, їх стилізують в своїх подіумних колекціях провідні кутюр'є. На хвилі інтересу до української вишиванці увійшли в моду етнічні вишиті блузи та сукні і інших народів - строкаті мексиканські «вишиванки», традиційна умбрийская вишивка ... Вишиванка стала частиною світового модного контексту. Дім української вишиванки готовий вам продати по кращiй цiнi!

 

 

Це далеко не перший приклад в історії, коли етнічні мотиви стають міжнародним модним трендом. З глибини століть, з давнього Сходу прийшов в західну культуру і став нев'янучою модним хітом принт Пейслі. Широкі турецькі шаровари або штани зуав з сильно заниженими кроком давно стали одним з базових фасонів жіночих брюк. В'єтнамський «костюм збирача рису» підказав силует жіночого костюма, який став класикою європейського стилю.

Такий же класикою прямо зараз, на наших очах стає вишиванка. Однак багатьом жінкам непросто вибрати вишиванку. Часто вишиванка відмінно виглядає на вішалці ... але варто її приміряти - і тут же хочеться повісити її назад на вішалку якомога швидше. Чому так відбувається?

 

Класична вишиванка абсолютно не призначена для того, щоб «стрункішою». Вишиванка - продукт старовинної сільської, селянської традиції. А в цій традиції жіноча худоба гідністю не зважала! Навпаки, повна, огрядна, пишногруда жінка - це був символ здоров'я, благополуччя і краси. Тому традиційна вишиванка робить все від себе залежне, щоб цю огрядність і повноту підкреслити і навіть трохи «домалювати». Зробити плечі ще кругліше, груди ще пишніше, все разом - ще цукровий.

 

Однак з тих давніх пір канони краси змінилися, і наше сприйняття змінилося разом з ними. Ми більше не хочемо виглядати огрядними і пишними. І якщо біла вишиванка, зібрана вгорі під безліч складочок, робить нас на два розміри більше, ніж ми є - звичайно, нам це не подобається.

 

 

Як вибрати вишиванку

 

Щоб вишиванка прикрашала і радувала, слідуємо при виборі п'яти нескладних правил:

 

  1. Колір має значення! Зовсім необов'язково вишиванці бути білою. Сьогодні можна вибрати вишиванку будь-якого кольору, який Вам йде, освіжає колір обличчя і не повнить, на відміну від білого. Грамотне поєднання кольорів вишивки з кольором фону робить вишиванку справжнім стильним шедевром.
  2. Менше складок - більше толку! Вибирайте фасони з максимально плоским верхом, без безлічі молоко сборочек нагорі. Такий крій Не додає об'єму в грудях і не повнить.
  3. Об'ємні рукави - не вище ліктя! У будь-вишиванки будуть пишні розшиті рукави, і це прекрасно, це її прикраса. Але якщо рукава пишні прямо від плеча - це візуально розширює плечі. Такий фасон підійде тільки самим витонченим-тонокостним, а також власницям фігури «груша» - їм розширити плечі якраз не завадить. Всім іншим має сенс вибирати вишиванки, у яких рукава гладкі на передпліччях, а розширюються тільки від ліктя.
  4. Найкраща вишиванка - це вишитий плаття)) Якщо Ваша вишиванка - це не блузка, а ціле плаття, це відразу вирішує безліч проблем. Не потрібно ламати голову, з чим її поєднувати. Прямий силует, що не прилягає на стегнах - один з найбільш сприятливих і вигідних для фігури. Єдиний, цілісний блок кольору по всій довжині - візуально витягує. Суцільні плюси!
  5. Геометрія вишивки. Зверніть увагу, в які лінії шикуються елементи вишивки. Якщо на рукавах і на ліфі утворюються вертикальні лінії - це подовжує і стрункий. Якщо горизонтальні - швидше за все, це буде розширювати силует. Очевидно, що краще вибирати вертикальні малюнки, правда?

date: 29 November 2019

1 2

Поделиться статьей