Вітаміни для кишечника та нормалізації травлення
Lady 11 July 2022
Вітаміни для кишечника та нормалізації травлення

Як правильно приймати препарати для відновлення мікрофлори?

 

У кожному окремому випадку дозування та правила прийому можуть трохи відрізнятися, але і у пребіотиків, і у пробіотиків можна виділити загальні принципи терапії. Пребіотики приймаються по 3-4 десь у день під час їжі. Приймати їх можна тривалими курсами, іноді навіть понад рік. Як правило, пребіотики призначаються для підтримки нормальної мікрофлори кишечника, коли активним лікуванням було досягнуто покращення стану та необхідно його зберегти. Також пребіотики добре усувають симптоми дисбактеріозу, полегшуючи стан хворого.

Схеми прийому пробіотиків відрізняються залежно від форми захворювання. При хронічних захворюваннях прийом пробіотиків необхідний 3-4 рази на день за 30 - 60 хвилин до їжі. Тривалість прийому становить 14, 21, 30 днів. Якщо стан гострий, то прийом препаратів відбувається 4 - 6 разів у день, коротким курсом до нормалізації стану.

Порошкову форму лікарського препарату необхідно розвести в теплій воді, капсули та таблетки проковтують та запивають невеликою кількістю води. Важливо підібрати правильно пробіотик з потрібним складом мікроорганізмів для оптимального лікування патології. Вітаміни для кишечника та нормалізації травлення ви можете замовити тут https://multivitamin.com.ua/catalog/dlya-chego/normalizatsiya-raboty-kishechnika.

 

 

При лікуванні цією групою препаратів необхідно скоригувати свій раціон харчування, а саме: зменшити, а краще повністю виключити цукор та продукти, що його містять; вживати більше складних вуглеводів (фрукти, овочі, квасоля), клітковини та зелені (харчові волокна та мікроелементи корисні для мікрофлори кишечника).

 

Значення мікрофлори величезне!

 

  1. Перетравлення та розщеплення неперетравлених залишків їжі.
  2. продукція вітамінів, необхідних нашому організму. Вітаміни В12, Вітамін К, Біотин, Фолієва кислота, Вітамін В2 це лише деякі вітаміни, які синтезуються в товстому кишечнику. Вітаміни групи В особливо важливі - вони беруть участь у регуляції нервової системи, допомагають протистояти стресам та депресіям. При порушенні мікрофлори мінімізується засвоюваність цих вітамінів і навіть курси їх прийому не дадуть позитивного ефекту.
  3. захисна функція. Корисні бактерії пригнічують зростання хвороботворних мікроорганізмів. А також стимулюють захисні функції людини, оскільки беруть участь у синтезі імуноглобулінів.
  4. Засвоювання мікроелементів, особливо кальцію.
  5. Посилення перистальтики кишечника, що сприяє більш комфортному та ефективному перетравленню.

 

Як працює кишечник?

 

Кишечник є кінцевим відділом травного тракту людини. При їді, їжа через ротову порожнину, по стравоходу, потрапляє в шлунок. У шлунку йде активне перетравлення твердих частинок, розщеплення їх на дрібніші, які потрапляючи в дванадцятипалу кишку подрібнюються ще більше. Усе це відбувається під впливом активних речовин – ферментів. Тут і починається кишечник - трубка з безліччю вигинів.

 

 

Довжина кишечника становить у середньому 7-9 м. Тому пересування харчової грудки по ньому відбувається за рахунок перистальтики (хвилястого скорочення стінок). Кишечник і двох відділів — тонкого і товстого кишечника. Основне завдання тонкого кишечника - всмоктування корисних речовин з їжі або лікарських препаратів, що надходить в організм. Стіни тонкого кишечника складаються з безлічі ворсинок, які багаторазово збільшують площу всмоктування. Якщо розправити тонкий кишечник, то він займе площу 7 кілометрів! А функція товстого кишечника - остаточне перетравлення і всмоктування раніше неперетравлених залишків їжі (наприклад, засвоєння кальцію та безлічі інших мінералів відбувається тільки в товстому кишечнику), всмоктування води та формування калових мас.

 

Наш організм не здатний перетравити рослинну їжу самостійно. Її перетравлюють бактерії, що живуть в кишечнику. Їхня кількість збільшується в напрямку від тонкого кишечника до товстого. Саме ці бактерії складають мікрофлору кишечника.

date: 11 July 2022

1 2

Поделиться статьей