Як грамотно вести вагітність
Lady 5 October 2022
Як грамотно вести вагітність

Настання бажаної вагітності – це радісна новина для жінки! Щоб вагітність стала здоровою та щасливою, потрібно приділити увагу спілкуванню з лікарями, правильно харчуватися та багато рухатися.

Спостереження у лікаря — необхідність для жінки, адже так важливо знати, що вагітність розвивається правильно, немає жодних ускладнень та захворювань, які потребують корекції. • Зустрічі з лікарем мають бути щомісячними, а у третьому триместрі – кожні два тижні. • Лікарі розраховують для кожної вагітної жінки допустиме збільшення у вазі, виходячи з її початкового індексу маси тіла, а потім спостерігають за рівномірністю набору ваги. Зважуватися слід щотижня в один і той самий час. Враховують зростання, вагу до вагітності, термін вагітності, нинішню вагу та наявність супутніх захворювань, які можуть призводити до набряків. • Раціон вагітної жінки повинен бути збалансований та поживний протягом усього терміну. У першому триместрі маса малюка не перевищує 25 г, а зріст — 7 см, тому навіть якщо вас мучить токсикоз, слід їсти невеликими порціями, але регулярно. Більше інформації тут https://leleka-up.com.ua/ru/.

 

 

Ударні дози цукру, що чергуються з періодами голоду, надмірно стимулюють підшлункову залозу мами, а стрибки інсуліну впливають на підшлункову дитину та можуть шкодити дитині. Для виключення толерантності до глюкози, гестаційного діабету всім вагітним призначають подвійний тест із навантаженням на 28-му тижні. Цей аналіз покаже, чи адекватно утилізується глюкоза, що надходить в організм мами.

Життя в мегаполісі призводить до нестачі вітамінів у раціоні. • У меню повинні входити овочі, зелень, олії, горіхи. ВООЗ рекомендує включати до свого раціону рослинний білок не менше одного разу на день. • При дефіциті будь-яких елементів слід розпочинати введення монопрепаратів. Це стосується, наприклад, йоду, якщо відомо, що місце проживання жінки знаходиться в зоні йододефіциту. Щоб підтвердити дефіцит йоду лабораторно, необхідно здати аналізи на ТТГ, вільний Т3, вільний Т4. • Лікар може призначити препарати кальцію. Норма добового споживання цього макроелемента у Росії відрізняється від європейської та коливається від 1000 мг до 1300 мг. Багаті на кальцій тверді сири, шпинат, сир, яйця, кунжут, соєві продукти.

Регулярна фізична активність - це запорука хорошого самопочуття, помірних надбавок у вазі та мінімум ускладнень вагітності. ВООЗ рекомендує жінкам у період очікування дитини не менше 150 хвилин аеробного навантаження на тиждень. Щоб відстежувати прогрес у ходьбі, можна завантажити крокомір і щотижня збільшувати прогулянку на 500 – 700 кроків. Виконання будь-яких вправ слід узгодити з лікарем, який спостерігає вашу вагітність.

«Чи небезпечне виконання УЗД? Чи варто, перебуваючи у положенні, йти на огляд на кріслі? Чи шкідливо УЗД при вагітності? — ці питання ставлять собі усі вагітні. УЗД не шкідливе, а ось нестача інформації про стан здоров'я — навпаки. Аналізи на ступінь чистоти піхви та посів на мікрофлору можуть взяти без постановки гінекологічного дзеркала.

Будьте здорові, слухайте себе та щасливою вам вагітності!

date: 5 October 2022

1 2

Поделиться статьей