Як вибрати односпальне електропростирадло?
Lady 1 August 2022
Як вибрати односпальне електропростирадло?

Електропростирадла – двоспальні та односпальні – викликають суперечливі відгуки з боку користувачів. Вони дозволяють не замерзнути в холоди, стають справжнім порятунком у періоди, коли опалення ще не включене, але коштують помітно дорожче за звичайні. Детальна розповідь про те, як вибрати найкраще тепле електричне простирадло для дачі, рейтинг популярності текстилю з підігрівом допоможе у всьому розібратися. Більше інформаціїї можете дивитись тут (смотреть здесь).

 

 

Що це таке?

 

Електропростирадло - сучасна альтернатива класичним обігрівачам та іншим приладам. Замість звичайного текстильного виробу з одношаровою структурою покупець отримує його варіант із вбудованими всередину нагрівальними елементами в оболонці із силікону та склониток. Електричне простирадло управляється пультом з регулюванням температури, таймером, що контролює роботу обладнання.

 

При цьому такий теплий різновид постільних речей може мати розширений набір функцій, кілька режимів експлуатації.

Працює електропростирадло за аналогією з іншими нагрівальними приладами - від мережі або автономного джерела живлення. Енергоспоживання у «приладу» мінімальне, але при його використанні доводиться дотримуватись певних правил. Принцип роботи електропростирадла максимально простий. При включенні до мережі його нагрівальні елементи починають виділяти тепло. Рівень нагрівання визначається за допомогою термостата, після досягнення бажаної температури він припиняє подачу струму.

 

Чим відрізняються від електроковдри?

 

Крім електропростирадла у продажу зустрічаються також ковдри з підігрівом. По суті різниця між цими приладами мінімальна. Вони обидва припускають наявність зовнішнього джерела живлення, усередині містять спеціальні елементи, що подають тепло. Від їх кількості та розташування залежить напрям нагріву. У простирадлі тепло прямує знизу вгору, в ковдрі - на тіло людини, також різниця є в розмірах і товщині спального приладдя.

 

 

Розміри

 

Розмірний ряд електричних інфрачервоних або класичних електропростирадлів аналогічний класичній постелі. Вони представлені у таких форматах.

  1. Дитячий. Вона розрахована на ліжко дитини старше 3 років. Оптимальні розмірні характеристики – 90 на 140 см.
  2. Односпальна/полуторна. Її габарити варіюються в діапазоні 120х160 чи 120 на 150 см.
  3. Двоспальне. Оптимальним варіантом будуть простирадла розміром 150х185 см або 170х200 см.

 

При використанні електропростирадла і будинку і на дачі розміри можна адаптувати під умови експлуатації. Наприклад, можна укласти односпальну модель поперек двоспального ліжка, забезпечивши необхідне нагрівання без додаткових витрат. Основний розподіл тепла має припадати на нижню частину тіла - від попереку до п'ят.

date: 1 August 2022

1 2

Поделиться статьей