За якими критеріями вибирати наручний годинник для нього і неї?
Lady 4 October 2021
За якими критеріями вибирати наручний годинник для нього і неї?

Швейцарська компанія Omega - лідер годинникової індустрії, також застосувала чимало ідей в створенні своїх моделей. Їй був створений знаменитий "Omega 19-line". При виготовленні була використана новітня система "роздільної збирання". Назва була дана на честь останньої букви грецького алфавіту, як символу завершеності і досконалості. Годинник мав такий успіх, що компанія, що мала до цієї події назву "Louis Brandt & Fills", вирішила змінити його на Omega.

 

 

Є наручний годинник, які вважаються розкішшю і без особливого функціонала, а є такі оригінальні японські годинники Casio ось тут, які можуть і красиво виглядати на руці, і мати повноцінний функціонал (калькулятор, лічильник календаря, секундоміри та інше), і коштує в кілька разів менше.

 

Годинники Rolex з моменту своєї появи стали символом багатства і успіху. Вони стали першими швейцарськими годинниками, яким було присвоєно титул сертифікованого хронометра. Компанія Rolex створила перші водонепроникні годинники. Прославилася особлива форма годин у вигляді устриці з запальною голівкою, яка загвинчують так, що корпус ставав повністю герметичним. Вони так і називалися - Oyster (устриця).

 

Революційна швейцарська компанія TAG Heuer стала законодавцем моди на спортивний годинник з дивовижною точністю. Вона створила перший в світі механічний хронограф, який вимірював час з точністю до 1/100 секунди і був удосконалений до 1/1000 секунди. Самі незвичайні моделі були створені спеціально для пілотів, рибалок і навіть для яхтсменів, в годиннику яких був застосований індикатор припливу. Компанія TAG Heuer стала творцем перших в світі годинника для гравців в гольф.

Колекції лідерів годинної індустрії продовжують поповнюватися все новими і новими моделями, які йдуть в ногу з часом і відповідають всім вимогам сучасної людини.

 

 

Швейцарські годинники Graham

Відомий як батько хронографа George Graham (1673-1751) був також мозком таких винаходів, як перші настінні годинники і ртутний маятник. Уповноважений Грінвічській Королівської Обсерваторією створити швейцарський годинник, що використовуються астрономами, він став першим великим годинникарем 18-ого століття, який був допущений до Королівського Товариства.

date: 4 October 2021

1 2

Поделиться статьей