Зубні мости: що це таке і кому вони потрібні?
Lady 6 October 2021
Зубні мости: що це таке і кому вони потрібні?

Запишіться на прийом до одного з наших талановитих стоматологів https://dentist.kh.ua/ в Харкові сьогодні, щоб обговорити свої потреби в гігієні порожнини рота.

Як заповнити проміжок між двома зубами? Звичайно, побудувавши міст. Читайте далі, щоб дізнатися все про мостах: що вони роблять, навіщо вони нам потрібні і які вони є!

 

 

Що роблять мости? Навіщо вони нам потрібні?

 

Мостовидні протези - це один зі способів подолання розриву (призначений для каламбуру), коли зуб - або зуби - відсутній або був видалений. Найбільш очевидна причина, по якій ви хотіли б отримати міст, - це щоб ви могли заповнити прогалину в своїй посмішці, але є й інші законні причини, за якими придбання моста - хороша ідея.

Ще одна причина - не дати сусіднім зубам випирати у відкритий простір. Зуби часто бувають такими жадібними і починають переміщатися в будь-яку кишеню з додатковим простором, яке вони можуть знайти.

Перемичка також допоможе вам відновити здатність жувати і допоможе більш рівномірно розподілити силу укусу.

 

Що таке зубний міст?

 

Міст - це «штучний» зуб, званий мостом, підтримуваний коронками з обох сторін - опорні зуби. Зазвичай вони зроблені з кераміки, металу або їх суміші. Так, це зубні коронки, про які ми писали раніше.

Для тих, хто не в курсі: це означає, що два здорових зуба подпіліти, щоб на них можна було закріпити коронки, а штучний зуб підвішений між ними.

 

 

Ми можемо вибрати один з двох типів мостів:

 

Традиційні зубні мости

Як згадувалося вище, у них проміжний зуб підвішений між двома коронками.

 

Консольні мости

Консольні мостоподібні протези - це та ж основна концепція, що і традиційні мостовидні протези, але вони підтримуються опорою тільки з одного боку.

 

Мости Меріленда

Замість того щоб підтримувати коронками мостовидні протези Меріленда підтримують міст через керамічні або металеві «крила» на тильній стороні зуба, іноді тільки з одного боку. Оскільки для цього не потрібні коронки, це вважається більш консервативним підходом. Але він також настільки міцний, наскільки міцний смола, яка використовується для кріплення несучого каркаса.

 

Є також мости і протези на імплантатах, про які ми сьогодні не будемо говорити.

date: 6 October 2021

1 2

Поделиться статьей