Магазин стоматологічних матеріалів VDS-stomat. Професійні зубні щітки
Lady 29 July 2022
Магазин стоматологічних матеріалів VDS-stomat. Професійні зубні щітки

ЩО ВАЖЛИВО Врахувати при купівлі нової щітки

 

  1. Форму щетинок постарайтеся вибирати закруглену на кінцях, а не гостру – так ясна менше травмуватиметься.
  2. Більшість людей справедлива рекомендація вибирати щітки середньої жорсткості.
  3. Щітки з м'якою щетиною більше підійдуть людям із чутливими зубами. Справа в тому, що в нормі емаль утворює захисний шар на більш чутливій тканині зуба – дентин. Якщо з якихось причин емаль стоншується, то дентин оголюється і при дії холодного, кислого і так далі виникають болючі відчуття.
  4. Людям з чутливими зубами не рекомендуються жорсткі щітки або пасти, що містять абразивні частинки (зазвичай це відбілюючі), тому що вони стирають емаль. У цьому випадку потрібне м'яке та дбайливе очищення, але слід пам'ятати, що м'які щітки прибирають наліт гірше, а значить для досягнення повноцінного очищення потрібно довше чистити зуби. Жорсткі щетинки можуть призвести до підвищеної чутливості зубів та пошкодження ясен.
  5. Щітки із перехресно розташованими щетинками краще вичищають міжзубні проміжки.
  6. Гумові щетинки з боків здійснюють масаж ясен. Це корисно для людей, які страждають від гінгівіту (кровоточивості ясен).
  7. Матеріал щетинок має бути синтетичний. Якщо щітка зроблена з натурального ворсу, вона створюватиме живильне середовище для бактерій.

 

Якісні щітки для зубів радимо вам замовляти через онлайн інтернет магазин стоматологічних матеріалів vdsstomat.com.ua.

 

 

ЯКІ ЩЕ БУВАЮТЬ ЗУБНІ ЩІТКИ?

 

На подвір'ї 21 століття, століття технологій і просунутих девайсів, які не оминули і стоматологію, тому настав час розібратися в сучасних аналогах звичайної зубної щітки та з'ясувати, чи сенс змінити її на щось просунуте. Отже, сьогодні, крім звичайних, існують електрична, іонна і звукова зубні щітки. Розберемося з кожною з них.

 

ЕЛЕКТРИЧНА ЗУБНА ЩІТКА

 

Цей винахід, мабуть, найстаріший з нового і багато хто вже чув про щітку, яка сама чистить зуби за рахунок швидкого обертання насадки, вам потрібно просто піднести її до зубів. Такі щітки можуть бути цікавими та мотивувати за рахунок цього чистити зуби регулярно, але на цьому їхня перевага закінчується.

За результатами 29-ї випробувань за участю понад дві тисячі людей з'ясувалося, що старомодні ручні щітки так само хороші для чищення, як і електричні, головне – чистити зуби ретельно та регулярно.

З зубним нальотом та запаленням ясен звичайні щітки також справляються анітрохи не гірше. Тільки щітки з голівкою, що чистить, обертається в різних напрямках показали результат кращий, ніж від класичної чистки, але і тут перевага невелика, в 6-11%.

 

ІОННА ЗУБНА ЩІТКА

 

У ручку такої щітки вбудовано батарейку, а всередині знаходиться металевий стрижень, який взаємодіючи з елементом живлення, що випускає негативно заряджені іони. Вони нормалізують кислотно-лужний баланс (адже саме кислоти руйнують емаль зуба, що призводить до карієсу) і видаляє наліт. Ці щітки також були піддані численним випробуванням.

Наприклад, для одного з них було відібрано 59 не схильних ретельно та регулярно чистити зуби людей. Випробуваних поділили на 2 групи та одній роздали звичайні щітки, інший – іонні. Показники зубного нальоту та стан ясен оцінили до дослідження через 2 і 6 тижнів. У підсумку в обох групах показники покращилися приблизно однаково, і все за рахунок регулярного чищення, так що іонна щітка відправляється в компанію до електричної.

 

 

ЗВУКОВА ЗУБНА ЩІТКА

 

Вона очищує за рахунок звукових коливань. При цьому щетинки прискорено рухаються, створюючи приблизно такий самий ефект, як і від звичайної щітки, але трохи швидше. За рахунок більшої кількості коливань у роті створюється потік рідини, що проникає у важкодоступні місця. Якщо посилатися на досвід досліджень, то знову ж таки, суттєвої переваги звукової щітки вони не виділяють, вона ефективніша на 10%.

 

В цілому, я дотримуюся думки про те, що зубний наліт можна добре видалити і звичайною ручною зубною щіткою, головне робити це ретельно.
Інша річ – питання вашої мотивації. Завжди приємніше використовувати щось високотехнологічне і красиве, тоді рутинні обов'язки можуть перетворитися на радість. Тим більше, комусь може підійти, наприклад, електрична щітка, а у когось від неї підвищиться чутливість зубів і запаляться ясна. Все дуже індивідуально, тому при виборі зубної щітки також не зайве звернутися до стоматолога. У будь-якому разі, жодна з існуючих щіток не скасовує необхідність професійного чищення раз на півроку.

date: 29 July 2022

1 2

Поделиться статьей